Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.119632.2483
Euro34.816934.9564

Elektrikli Zımba Tabancaları Fiyatı ve Özellikleri

Elektrikli Zımba Tabancası

      Romeo Maestri  elektrikli zımba tabancası, uygulanacak alana göre zımba kullanarak diğer elektrikli zımba tabancalarına kıyasla daha çok seçeneği kullanıcısına sağlamalktadır. Romeo Maestri  elektrikli zımba tabancası diğer zımba çakma makinalarına göre daha geniş bir malzeme ve kullanım alanı sunmaktadır. Sürekli profesyonel kullanım için tasarlanan bu elektrikli zımba tabancası güçlü, hızlı, hafiftir ve basit bir şekilde  tek elle dahi kullanılabilmektedir. Elektrikli zımba tabancanın gücü uygulanacak alana göre otomatik olarak ayarlanabilmekte ve böylece kolayca uygulanabilmektedir.
     ME 80 geniş ağız kısmı sayesinde 8 - 16 mm, 80 zımba türünü kullanmakta, sert ve yumuşak ahşap, kontrplak, MDF (orta yoğunlukta lif levha), çerçeve ve resim, inşaat, mobilya tamiri, dolap yapımı, stand ve dolap parçaları, üzerinde kumaş ve diğer malzemeleri düzeltmek için döşeme uygulamalarında ve en çok da elyaf gibi malzemelerde kullanıma son derece elverişlidir.
      ME 606 dar taç zımba dar zımba teli tipi 606 (6 25mm.) Ve AP özel yüksek penetrasyonlu 15-20-25 mm bir arada kullanabilen elektrik zımba zımba tabancasıdır. (Göstergesi 18) Metal tornalama genişleyen, profil panoları, ahşap paneller, pencere ve kapı boncuk sabitleme için idealdir.
      ME80 BRAD modeli 80 zımba (8 ila 16 mm.) ile tüm döşeme ve dekoratif işleriniz için, mobilya döşeme ve kalıp, kapı ve pencere profilleri, kabloların duvarlara tutturulması için kullanılabilmektedir.
     Satışını gerçekleştirdiğimiz Elektrikli zımba çakma tabancasının teknik servis ve yedek parça hizmeti profesyonel teknik ekibimizce ekonomik ve hızlı şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Teknik Özellikleri

çember makinası teknik servis
Kategoriler
Site Haritası